Spotkanie opłatkowe

SPOTKANIE OPŁATKOWEW GRUPIE KOTKÓW

„Dlaczego jest święto Bożego Narodzenia? Dlaczego wpatrujemy się w gwiazdę na niebie? Dlaczego śpiewamy kolędy?

Dlatego, żeby się uczyć miłości do Pana Jezusa. Dlatego, żeby podawać sobie ręce.

Dlatego, żeby się uśmiechać do siebie. Dlatego, żeby sobie przebaczać.”

ks. Jan Twardowski

Święta Bożego Narodzenia są jednymi z najpiękniejszych świąt, na które czekają nie tylko dzieci ale i dorośli. Są to święta drogie naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do spotkania i wspólnego kolędowania. Dlatego dzień 22 grudnia w grupie "Kotkow" był bardzo wyjątkowy. To właśnie w tym dniu odbyło się tradycyjne "Spotkanie Opłatkowe". Wszyscy zebraliśmy się w świątecznie udekorowanej sali, w której kolorowo rozbłysnęła ubrana przez nas choinka. Na początku spotkania Pani zapaliła świece, odczytała fragment Pisma Świętego o narodzeniu Pana Jezusa. Następnie przedszkolaki podzielily sie oplatkiem i złożyły sobie życzenia. Nie obyło się również bez słodkiego poczęstunku. Na koniec spotkania dzieci z ogromną radością śpiewały kolędy i pastorałki. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy radości, zdrowia, spokoju oraz ciepłej rodzinnej atmosfery. Niech Pan Jezus, który się narodził w Betlejem, znajdzie również mniejsce w Waszych domach.

Zapraszamy do fotorelacji: