DZIEŃ DZIECKA

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W Naszym Przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji.

Na początek Szkolne Koło Teatralne przedstawiło dzieciom bajkę pt. ,,Kopciuszek". Widzowie jak zwykle byli zachwyceni i w podziękowaniu bili głośno brawa młodym aktorom.

Sówki miały okazję wziąć udział w zajęciach pokazowych gimnastyki korekcyjnej prowadzonych przez panią Stellę. Z wielkim zaangażowaniem wykonywały ćwiczenia, a najwięcej frajdy sprawiła im bajka ruchowa. Oczywiście nie obyło się bez wspaniałych prezentów zakupionych przez przedstawicieli rodziców.

Natomiast do dzieci z grupy ,,Krasnoludki" przyjechali pracownicy zakładu Trzuskawica, aby z okazji Dnia Dziecka sprawić niespodziankę. Dzieci otrzymały dwie hulajnogi - jedna dla dziewczynek, druga dla chłopców. Krasnale były przeszcześliwe i podziękowały za wspaniałe prezenty tańcem i piosenką.

Serdeczne podziękowania dla zakładu Trzuskawica S.A.

z siedzibą w Sitkówce .

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji: