Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 
 

Dzień Dziecka

DZIEŃ DZIECKA

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W Naszym Przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji.

Na początek Szkolne Koło Teatralne przedstawiło dzieciom bajkę pt. ,,Kopciuszek". Widzowie jak zwykle byli zachwyceni i w podziękowaniu bili głośno brawa młodym aktorom.

Zerówka spędziła Dzień Dziecka na świeżym powietrzu. Był piknik z łakociami, babeczkami i ciasteczkami. Wszystkie wypieki domowej roboty za co serdecznie dziękujemy mamom z trójki grupowej. Dzieci uczestniczyły w grach i zabawach. Bardzo spodobała im się gra zespołowa w "maxi-warcabach".

Sówki miały okazję wziąć udział w zajęciach pokazowych gimnastyki korekcyjnej prowadzonych przez panią Stellę. Z wielkim zaangażowaniem wykonywały ćwiczenia, a najwięcej frajdy sprawiła im bajka ruchowa. Oczywiście nie obyło się bez wspaniałych prezentów zakupionych przez przedstawicieli rodziców.

Natomiast do dzieci z grupy ,,Krasnoludki" przyjechali pracownicy zakładu Trzuskawica, aby z okazji Dnia Dziecka sprawić niespodziankę. Dzieci otrzymały dwie hulajnogi - jedna dla dziewczynek, druga dla chłopców. Krasnale były przeszcześliwe i podziękowały za wspaniałe prezenty tańcem i piosenką.

Serdeczne podziękowania dla zakładu Trzuskawica S.A.

z siedzibą w Sitkówce .

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:

https://photos.app.goo.gl/Cz9WEAQXpcddji1p7

 

Zegar

Kalendarium

Marzec 2023
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny