Dziki Zachód w ZPI Kowala

,,NA DZIKIM ZACHODZIE" - FESTYN RODZINNY

Do dwóch razy sztuka... O tak, tym razem pogoda nie zawiodła i na terenie Zespołu Placówek Integracyjnych w Kowali odbył się Festyn z okazji Dnia Dziecka finansowany z Funduszu Sołeckiego pod hasłem „Dziki Zachód”????????????. Teren ZPI w Kowali opanowali kowboje, traperzy i Indianie. Nie było jednak walk, a Indianie nie zdejmowali skalpów. Wszyscy wspólnie bawili się❤️. Na uczestników czekały różne atrakcje: malowanie twarzy, kolorowanie gwiazdy szeryfa, rzut podkową na rogi byka, wyścigi na "wierzchowcach", szukanie złota i płukanie złota, strzelanie do puszek, przeciąganie węża strażackiego. Dzieci miały niepowtarzalną okazję poznać prawdziwego kucyka Henryka, który przybył dzięki uprzejmości Pana Waldemara Klisika ????????❤️. Były zawody strażackie i zwiedzanie wozu strażackiego OSP Kowala????za co serdecznie dziękujemy druhnom i druhom ????❤️W namiocie tipi na chętnych czekały materiały plastyczne, z których można było wykonać indiańskie pióropusze, dmuchawki, balonowe zwierzaki i piękne kwiaty, które od lat tworzą panie z KGW Kowalanki. Niektórych opanowała gorączka złota, cierpliwie przesiewali piasek w poszukiwaniu cennego kruszcu, a innych gorączka waty cukrowej, która cierpliwie kręcił pan Łukasz Gryń.
Dzięki zaangażowaniu Pani sołtys Renaty Posłowskiej i rewelacyjnej Rady Sołeckiej wsi Kowala wszyscy mogli nabrać sił po zjedzeniu kiełbasek z ogniska ❤️????❤️Naszej uwadze nie umknęła także dobroczynność Rodziców, którzy z wielką energią i zapałem włączyli się w przygotowanie ciast, które wszyscy mogli kosztować w przerwach między atrakcjami. Dziękujemy także Naszej uzdolnionej Pani Magdzie Stańczyk i jej kolegom z Zespołu Rytmix za fantastyczny koncert????????????Byliście rewelacyjni❤️Jesteśmy także fanami cyrku Szok ????????‍♂️ i kibicami UKS FUKUTENJIN z Kowali - Panie Poldku życzymy kolejnych sukcesów ????Dziękujemy Wójtowi Sebastianowi Nowaczkiewiczowi i Wicewójtowi Łukaszowi Barwinkowi oraz pani Justynie Skrzypczyk za wsparcie i bycie z nami w tym ważnym dla Nas dniu. A nade wszystko dziękujemy, wszystkim dzieciakom występujacym na scenie????????a także Kadrze i Pracownikom ZPI Kowala na czele z Panią Szeryf - Dyrektor i Zastępcy Szeryfa - Vicedyrektor ????❤️
To była wspaniała zabawa, po której zostały pamiątkowe zdjęcia i miłe wspomnienia ❤️
Zapraszamy do fotorelacji: