Festyn Rodzinny ,,Tropikalna Wyspa"

FESTYN RODZINNY

,,TROPIKALNA WYSPA"

Dzień dziecka w tropikach …tylko w ZPI Kowala ????????Było pięknie, kolorowo i niezwykle aktywnie ????Na początek wszyscy uczestnicy zabawy wykonali tradycyjne naszyjniki zwane Lei – w kulturze hawajskiej oznaczające przyjaźń i gościnność. Tropikalny butik prowadziły uzdolnione nauczycielki świetlicy, wspierane przez wspaniałe Panie z KGW Kowalanki ❤️Na tropikalnej scenie królowali niezwykle uzdolnieni uczniowie Naszej Szkoły i cudowne dzieci z Naszego przedszkola????????????Rozstrzygnięto także Szkolny Konkurs Mam Talent - a zwycięzcy zaprezentowali się ponownie wszystkim zebranym ????????????????????Była strefa surferów i surfowanie na śliskim dywanie????????‍♀️ nad którym czuwali dzielni strażacy z  OSP Kowala wraz z nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej????
Były połowy kolorowych rybek, którym zabrakło wody, był też czas na naukę tańca hula. Poznaliśmy także hawajskie zabawy prowadzone przez uczennice Michalinę i Zuzię wspierane przez dyrektor Annę Łukasiewicz, wicedyrektor Bożenę Liberę i przewodniczącą Rady Rodziców Katarzynę Fijałkowską???????????? Limbo, wyścigi taczek z arbuzami, wyścigi flamingów... i wiele innych zabaw. Była strefa spa, którą przygotowała Pani Karina- kosmetolog. W trakcie imprezy był również czas na sjestę na kocykach przy kubeczku chłodnej wody, kosztowanie owocowych szaszłyków i pysznych kiełbasek z ogniska oraz na deser waty cukrowej. Nie zabrakło zabawy z wodą i bańkami mydlanymi.
A kiedy „słońce chyliło się ku zachodowi i kończył się piękny dzień na trapilalnej wyspie w Kowali ”, zakończyliśmy naszą wyprawę i „wróciliśmy” do domów magiczną ciuchcią, która kursowała po Kowali wożąc wszystkich, którzy przybyli na Dzień Dziecka do ZPI Kowala.
Pragniemy podziękować wszystkim, którzy połączyli z Nami siły i pomogli Nam zorganizować imprezę dla dzieci❤️ Nic tak nie uszczęśliwia jak wspólne działanie na rzecz Naszych Milusińskich, których szeroko uśmiechnięte buzie pokazywały, że zabawa była na 102 ❤️????????????Sponsorami tropikalnej imprezy byli: Gmina Nowiny, Stowarzyszenie Kocham Świętokrzyskie, Baseny Tropikalne Binkowski Resort, Wspólnota parafialna parafii w Wszystkich Świętych w Brzezinach na czele z księdzem proboszczem Józefem Knapem, Pismo Sanctus, Kino za Rogiem z Morawicy, Cementownia Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. w Nowinach , ZPW Trzuskawica.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji: