DZIEŃ CHŁOPAKA

Dnia 30 września jak co roku, w naszej grupie obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Święto w tym roku odbyło się pod hasłem "Jesteśmy Dzentelmenami - Jesteśmy Super Chłopakami ". Chłopcy, aby zdobyć przywilej bycia dzentelmenem, musieli wykazać się nie lada umiejętnościami i wykazać się nie tylko intelektualnie ale i sprawnosciowo. Dziewczynki,również uczestniczyły w zabawie. Ich zadaniem było ,,ogolic chłopców ", (przecież każdy dżentelmen musi być życzliwy, miły ale i zadbany). Sprawdzały i oceniały poprawność wykonywanych zadań, wypowiadały się na temat ,,jaki powinien być uprzejmy chłopak", oraz uczestniczyły w ozdabianiu krawatów. Chłopcy natomiast brali udział w quizie, następnie musieli rozpoznać i nazwać sztućce po dotyku i określić z jakim naczyniem je wykorzystujemy. "Próba wiedzy" polegała na poprawieniu błędu w tytule bajki. Na zakończenie testu odbyła się ceremonia przyjęcia do Klubu Niezwykle Uprzejmych Chłopaków - Dzentelmenów. Dziewczynki oceniły, że wszyscy chłopcy wykonali poprawnie zadania i mogą należeć do Klubu - jako symbol wreczyły im kolorowe krawaty. Po ceremonii dzieci wypili "Eliksir uśmiechu" i wszyscy otrzymali upominki z okazji święta. Zabawa była świetna, było dużo śmiechu, dzieciom bardzo się podobała.

Zapraszamy do fotorelacji: