Rozstrzygnięcie konkursu ,,Mamo, tato baw się ze mną"

,,MAMO, TATO BAW SIĘ ZE MNĄ"

,,Zabawa w życiu dziecka nie spełnia jakiejś jednej określonej zamkniętej izolowanej funkcji...

Zabawa jest dla dziecka i myśleniem, twórczością i realizmem, fantazją

i odpoczynkiem, źródłem radości.

Zabawa deje dziecku tę pełnię życia, której ono potrzebuje."

E. A. Arkin

Główną formą działalności dziecka w wieku przedszkolnym jet zabawa. W związku z czym zadaniem nas wszystkich (rodziców, nauczycieli) jest stwarzanie jak najlepszych jej warunków, organizowanie takich sytuacji, które sprzyjałyby zabawie, aby dziecko miało mozliwość wszechstronnego rozwoju. Nieocenioną wartość ma zabawa wspólna z rodzicami, ponieważ wspomaga rozwój dziecka, a opiekunom dostarcza wielu informacji na temat postępów ich pociechy. Aby zabawa mogła przyczyniać się do rozwoju dziecka, nie wystarczy samo udostępnianie (kupowanie) zabawek. Niezmiernie ważna jest obecność rodziców w zabawie, dzieki temu wzmacnia się więź pomiędzy rodzicami a dzieckiem.

Wygospodarowany przez rodziców czas na zabawę z dzieckiem to czas przygotowania małego człowieka do dorosłego życia. Wiedzą o tym doskonale rodzice biorący udział w przedszkolnym konkursie fotograficznym ,,Mamo, tato baw się ze mną". Dla zaangażowanych rodziców i ich dzieci należą się ogromne podziękowania ! Brawo Wy ! Każdy uczestnik zdobywa 1 miejsce, a są nimi:

• Miłosz P. z grupy ,,Sówki"
  • Helena K. z grupy ,,Sówki"
  • Oliwia S. z grupy ,,Kotki"
  • Kacper P.  z grupy ,,Kotki"
  • Jagoda S. z grupy ,,Kotki"
  • Gabriel J.  z grupy ,,Jagódki"
  • Mateusz N. z grupy ,,Jagódki".

Zapraszamy do fotorelacji: